• Со попуст
  • Неодамнешно
QG ZZX албанско знаме и ќелав орел бебе ќебе за момчиња девојчиња ќебе ќебе ќебе ќебе

QG ZZX албанско знаме и ќелав орел бебе ќебе за момчиња девојчиња ќебе ќебе ќебе ќебе

 
DEN 1019.20

Количината на стоката
Това е достапна

【Опис на материјалот】 100pence полиестер, изработен од анти-пилинг фланел, супер мека и топла за новороденче за новороденче дете или возрасно Удобно за употреба кога спиете или дреме. Performance Performance Performance - ќебето има кадифено и нежно чувство, меко на допир и одлично чувство на рака. Има карактеристики на анти-пилинг, анти-брчки, хипоалергичен и пената не е лесно да се испадне. Лесен, може да се склопи, целосно отпорен на намалување и брчки. Може да се користи и од оние склони кон алергии и астма. 【Применливи сценарија】 одговара на бебињата на кои стареат од новороденче до дете. Лесно е да се преклопи и спакувате кога патувате или кампувате. Покрај овие сценарија за употреба, може да се користи и за време на стомакот, гушкање, креветчето, шетач, седиште за автомобили, пикник, па дури и како ќебе за фрлање. 【Опис на големината】 Тежината на ткаенината од 280g фланел е 280gsm, а тежината на ткаенината од 320g фланел е 320gsm. 【Упатства за перење】 Машината што се пее, што се пее со рака, не бели. Материјалот се суши брзо за лесна грижа и е издржлив. 【Опис на материјалот】 100pence полиестер, изработен од анти-пилинг фланел, супер мека и топла за новороденче за новороденче дете или возрасно. Удобно за употреба кога спиете или дреме. Performance Performance Performance - ќебето има кадифено и нежно чувство, меко на допир и одлично чувство на рака. Има карактеристики на анти-пилинг, анти-брчки, хипоалергичен и пената не е лесно да се испадне. Лесен, може да се склопи, целосно отпорен на намалување и брчки.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата