• Со попуст
  • Неодамнешно
Сè што е деца Супер херој и бел маскиран тигар со наметка декоративна перница, сина, портокалова

Сè што е деца Супер херој и бел маскиран тигар со наметка декоративна перница, сина, портокалова

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Се одликува со нијанси на сина, портокалова и бела боја Перницата е реверзибилна и мери 10 "x 14". Оваа гушкачка перница е супер мека. Забава за секоја соба за мали деца. Координира со комплетот за постелнина за деца Super Hero 4 Piece. Овој капитен тигар ќе биде кул другар за вашето дете! Сè што децата тигар кадифен декоративна перница има нијанси на сина, портокалова и бела боја. Тој ја има својата starвезда Кејп и својата омилена маска! Перницата е реверзибилна, мери 10 "x 14" и се координира со сетот за постелнина за деца Super Hero 4 PC.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата