• Со попуст
  • Неодамнешно
Dream On Me Zoom Protable Playard во сина, лесна, пакувачка и лесно поставување бебешки плејвард, странични мрежи за дишење и мека ткаенина - доаѓа со отстранлив мат

Dream On Me Zoom Protable Playard во сина, лесна, пакувачка и лесно поставување бебешки плејвард, странични мрежи за дишење и мека ткаенина

 
DEN 713.44

Количината на стоката
Това е достапна

Правилно време на игра : Преносен Playard на Zoom доаѓа со лесен дизајн што овозможува склопување без алат за неколку секунди Со вклучена торба за патувања, тоа е супер преносно и лесно се чува кога е склопена. Цврст и безбеден : Playard на Zoom доаѓа со заклучување на ристрите за дополнителна стабилност и ги исполнува или ги надминува сите стандарди ASTM и CPSC. Power Packed за време на игра : Playard доаѓа со вметнувачи за дишење од сите четири страни за лесна видливост од 360 степени. Тоа е Playard со целосна големина. Заврши за секој декор : Playard Zoom е достапен во 5 современи завршувања - сина, розова, светло сива, зелена и темно сива боја. Спецификации на производот : Димензии : 40 "L x 27" W x 29 "H (инчи) со тежина од 16,95 фунти. Плејард е наменет за деца високи до 35 ”инчи. Безбеден мал простор за да игра вашиот Bub! Запознајте го сонот за мене Зумирање Преносен Playard - Совршено решение за вашето раздвижено бебе кое комбинира безбедност и квалитет. Со лесен дизајн, тој е дизајниран за лесно поставување во секунди! Компактен кога е во склопена положба за лесно складирање, Playard Zoom е ултра-преносен со лесна градба и компактна торба за тотали.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата