• Со попуст
  • Неодамнешно
Детска колекција на сафавих рингишпил 8 'x 10' морнарица/сива crk135n месечина и starsвезди кои не се тресеа расадник за рамка за рамка

Детска колекција на сафавих рингишпил 8 'x 10' морнарица/сива crk135n месечина и starsвезди кои не се тресеа расадник за рамка за рамка

 
DEN 614.40

Количината на стоката
Това е достапна

За простор за живеење со мала до средна големина, килимот 5 'x 8 ’ја прави просторијата да изгледа и да се чувствува попространа За дневна соба од средината до големи димензии, 8 'x 10' или 9 'x 12' обезбедува максимална удобност под нозете и додава пропорција и рамнотежа. За спална соба, килимот 5 'x 8' е идеален за целосен или кревет со големина на близнаци, а килимот 8 'x 10' или 9 'x 12' работи добро со кревет со големина на крал или кралица. Користете правоаголен килим од 5 'x 8 во помали области за јадење со табела и 4 - 6 столчиња. Користете килим 8 'x 10' или 9 'x 12' во поголеми области за јадење со табела и 6 - 8 столчиња. [Отпорни на дамки започнете го вашето потрага по килими со Safavieh и истражете над 100.000 производи денес. [Отпорни на дамки започнете го вашето потрага по килими со Safavieh и истражете над 100.000 производи денес. Детските килими на рингишпил ги претвораат фантастичните животни со приказни и саканите мотиви во шарен декор за деца. Со пријатни нијанси и разиграни дизајнирани дизајни, овие прекрасни килими за деца искра во омилените простории за деца.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата