• Со попуст
  • Неодамнешно
Организатор за складирање на дрвени играчки за бетари w/4 Подвижни фиоки, организатор за складирање на подови со повеќе канти, организатор за приказ на играчки со иг

Организатор за складирање на дрвени играчки за бетари w/4 Подвижни фиоки, организатор за складирање на подови со повеќе канти, организатор

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

✨ Доволно простор за складирање : Овој организатор за складирање на играчки има 4 отстранливи фиоки Горната полица може да се користи за одржување на алармни часовници, фото рамки и уметнички материјали. Три издржливи пластични кутии за складирање можат да ги чуваат детските играчки по категорија, како што се топки, книги, играчки автомобили, итн. Големите фиоки со тркала се погодни за држење големи работи, како што се кадифен играчки. ✨ Стабилна структура и врвни материјали : Рамката на овој кабинет за складирање на играчки е поддржана од железни цевки, обезбедувајќи стабилност на целокупната структура. Покрај тоа, оваа кутија за играчки, исто така, користи 2 нивоа задебелени MDF и висококвалитетни врски за завртки за да ги направи побезбедни и помалку склони кон соборување. Design Дизајн на детали : По внимателно полирање, ова складирање на играчки не само што има мазна површина без закопчиња, туку има и заоблени агли, што може да ја заштити безбедноста. Големата фиока со тркала на дното може да ги олесни децата да ја преместат на местото каде што треба да се исчисти за складирање, што е погодно и заштеда на трудот. ✨ Мултифункционален кабинет : Едноставниот изглед и практичните функции го прават ова пластично канти за складирање може да се совпаднат со најразлични стилови на домови.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата