• Со попуст
  • Неодамнешно
6-Инчен Ѕид Виси Дрво Писмо Сонлив Модел Мал Случај т

6-Инчен Ѕид Виси Дрво Писмо Сонлив Модел Мал Случај т

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

6 инчи подготвени за закачување шумски букви со прикачена дупчица за монтирање Големина : 6-инчен висок блок букви. Материјал : Дрвен. Рачно Насликани. Мала буква во сонлива шема виолетова со светло сина, бела и темно сина боја на ленти. Дрвена Буква во сонлива шема виолетова со светло сина, бела и темно сина боја на ленти. Овие дрвени букви со мали букви од 6 инчи а до ш го прават украсувањето лесно како А-Б-Ц! Напишете го името на вашето дете или среќна порака со овие дрвени Букви. Овие мали букви во стилот на блок од 6 инчи се одличен акцент на расадникот или просторијата за играње и го охрабруваат вашето дете да научи да чита. Дрвените Букви се идеален начин да и дадете на собата на вашето дете личен стил! 6 инчи подготвени за закачување шумски букви со прикачена дупчица за монтирање. Дополнителен хардвер за монтирање не е вклучен. Произведено Во Кина.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата