• Со попуст
  • Неодамнешно
Корпа За Ткаенина За Складирање Што може да Се преклопи: Корпа за Полица од Памучна Постелнина 2 парчиња Кутија За Складирање На Работната Површина Сарај Организат?

Корпа За Ткаенина За Складирање Што може да Се преклопи: Корпа за Полица од Памучна Постелнина 2 парчиња Кутија За Складирање На Работната Површина

 
DEN 1212.80

Количината на стоката
Това е достапна

Мулти -, може да се користи за чување облека, играчки, работни сарафани итн Донесете елегантна и свежа боја во дневната соба, работната површина, масата и спалната соба. Практично за десктоп организирање. Чувајте го вашето биро уредно и уредно со оваа кутија. Може да ги среди работите и да ја одржува масата чиста. Со оваа корпа за складирање, можете да заштедите простор за вас. Корпата за складирање со удобни рачки го олеснува транспортот или движењето кога е потребно. Опис Овие корпи за складирање во домаќинството се совршени за додавање стилска и свежа боја во вашиот дом. Свеж и едноставен дизајн, многу издржлив и практичен. Прекрасен помошник за употреба за складирање во домаќинството. памучна ленена ткаенина корпи за складирање уметност за десктоп мали предмети или козметика. Карактеристики-Материјал : памук лен, водоотпорен стп слој - Боја : Како што е прикажано - Големина : Околу 20. 11 инчи-корпата за складирање со удобни рачки го олеснува транспортот или движењето кога е потребно.- Може да ги среди работите и да ја одржува масата чиста.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата