• Со попуст
  • Неодамнешно
Супердант 9 парчиња кошаркар Данк wallидни налепници акварел спортски плеер силуета децизла кора стап декорт украс уметнички мурали за момчиња тинејџери детска соб?

Супердант 9 парчиња кошаркар Данк wallидни налепници акварел спортски плеер силуета децизла кора стап декорт украс уметнички мурали за

 
DEN 188.64

Количината на стоката
Това е достапна

Кошаркарски wallидни решенија : 1 лист од 9 стилови Акварел кошаркар Слем забива силуета Украсете го прекрасниот простор за кошарка на вашето момче. Индивидуално лупење : Сите обрасци можат да се излупат и залепат индивидуално. Големината на листот на налепниците е околу 46,4x15. Забелешка : Сликата на сцената е само за повикување, погледнете ја ознаката за димензија за вистинската големина. DIY од себе : Овие налепници се направени од самолепливо винил, можете да DIY според вашите сопствени преференции, создавајќи свежа и удобна декорација на домот. Декорации за wallидови на акварел : Дизајнирано со кошаркарски слем dunks, што е различни форми и големини. Боите се светли и долготрајни, не се лесни за избледени и можат да го задржат сјајот долго време. Додадете забава, креативност и топла атмосфера во вашите простории. Декоративни сцени : Кошаркарскиот забиен wallид може да се нанесе на најчиста, мазна и сува површина, како насликани wallsидови, текстурирани wallsидови, прозорци, стакло, плочки и повеќе површини. Идеално за украсување на дневна соба, детска спална соба, игротека, расадник, училница, итн.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата