• Со попуст
  • Неодамнешно
Завртки 10 парчиња m8 само -прислушувани филипс завртки за мали жолти приклучоци за приклучок за приклучок пластична wallид монтиран за проширување на цевката за завр?

Завртки 10 парчиња m8 само -прислушувани филипс завртки за мали жолти приклучоци за приклучок за приклучок пластична wallид монтиран

 
DEN 328.00

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : M8 X100мм Стил на возење : Ништо. Број на модел : 12 GA72 DG278 ZAX18 DH1. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Е прилагодено : да. Големина : M8 X100мм. Стил на возење : Ништо. Број на модел : 12 GA72 DG278 ZAX18 DH1. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Е прилагодено : да. 10pcs m8 само-допрете филипс завртки Мали жолти приклучоци за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок пластично wallид за проширување на сировата цевка за завртки поставени предмети Специфици : Стил на погон : Немодел Број : 12 GA72 DG278 ZAX18 DH1matery, не'рѓосувачки челик прилагодена : Дајдиј Снабдувања : Електрични пакети : Под 50pcs.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата