• Со попуст
  • Неодамнешно
SLEEPLUX Издржлив Воздушен Душек На Надувување Со Вградена Пумпа, Перница и USB Полнач

SLEEPLUX Издржлив Воздушен Душек На Надувување Со Вградена Пумпа, Перница и USB Полнач

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

ОДМОРЕТЕ СЕ ЗА ДОБРИ НОЌИ : Душекот На Кралицата На Sleeplux Е дизајниран со комерцијална конструкција I-beam Составен од 3 издржливи слоеви, овој душек на надувување ќе ја задржи својата форма и ќе остане цврст во текот на целата ноќ.Ограничување На Тежината : 300 Килограми. СУПЕРИОРНА КОНСТРУКЦИЈА : воздушните кревети Тритех промовираат здрави пози за спиење. Густо јадро од полиестерска мрежа е поставено помеѓу два издржливи слоја ПВЦ што обезбедуваат поддршка за грбот и рамената на следното ниво. НАДУВУВА и ИЗДУВА со нула НАПОР : вградената пумпа тивко го надувува воздушниот душек за само 5 минути со само едно притискање на копче!. НАПОЛНЕТЕ ГО ТЕЛЕФОНОТ : има вградена USB порта за практично полнење на електронски уреди. Нема повеќе да се бориме да го најдеме најблискиот излез! Наполнете го телефонот додека спиете со леснотија. СЕ што ВИ ТРЕБА : Содржината вклучува 1 двоен воздушен душек со вградена пумпа и перница, 1 торба за складирање за практично складирање и транспорт и 1 фластер за поправка во случај на случајна пункција или откинување.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата