• Со попуст
  • Неодамнешно
Кабилок мастило подлога Фото рамка Поставете табела новородено момче подароци Семејно рачно отпечаток фото рамка за бебиња рачно отпечаток фото рамка ПВЦ печатењ

Кабилок мастило подлога Фото рамка Поставете табела новородено момче подароци Семејно рачно отпечаток фото рамка за бебиња рачно отпечаток

 
DEN 1297.60

Количината на стоката
Това е достапна

синтетички материјал Рамка за фотографии на новороденчиња : Тоа е десктоп рамка, можете да ја ставите во спалната соба, масата или полицата за книги. Рамки за комплети за уметности за меморија за бебиња : Едноставниот и исклучителен дизајн е поудобен за прикажување, можете да го поставите каде и да сакате. Рамка за фотографии за печатење за бебиња : Не може да се чуваат фотографии од бебето, но може да се стави и на работната површина како украс. Снимач на раст на новороденчињата : Оваа рамка за фотографии за раст е економична и може нормално да биде во која било просторија. Комплет за отпечатоци и стапало за бебиња : Исклучителна рамка за фотографии во моменти на фотографии прави внимателен подарок за првиот роденден на бебето. синтетички материјал. Рамка за фотографии на новороденчиња : Тоа е десктоп рамка, можете да ја ставите во спалната соба, масата или полицата за книги. Рамки за комплети за уметности за меморија за бебиња : Едноставниот и исклучителен дизајн е поудобен за прикажување, можете да го поставите каде и да сакате. Рамка за фотографии за печатење за бебиња : Не може да се чуваат фотографии од бебето, но може да се стави и на работната површина како украс. Снимач на раст на новороденчињата : Оваа рамка за фотографии за раст е економична и може нормално да биде во која било просторија. Комплет за отпечатоци и стапало за бебиња : Исклучителна рамка за фотографии во моменти на фотографии прави внимателен подарок за првиот роденден на бебето. Пакетот вклучува 1 x Карактеристики на рамката за фотографии -Ексчистена изработка и добри материјали Обезбедете животен век на услугата и совршени детали. -Користете како подарок на пријателите и семејството на нивниот туш за бебиња, откривање на пол, забава за домаќинство, подарок за празници, подарок за првиот роденден на бебето, свадба и годишнини за десктоп декор.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата