• Со попуст
  • Неодамнешно
Neufday-Пренослив 3 во 1 Полнење Приклучок Полнач База ЗА PS4 Слим Про VR

Neufday-Пренослив 3 во 1 Полнење Приклучок Полнач База ЗА PS4 Слим Про VR

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Изграденво Два Вентилатори Со Голема Брзина, Може Да Го Продолжи Животниот Век На Производот Самостојно, Може Вертикално Да Ја Зачува Податочната Врска Psvr. Дизајниран За Контрола На Конзолата За Игри, Погоден За 3 Големини. Виси Псвр Очила Со Заградата Школка. Погоден За Ps4, Тенок, Про. Карактеристики : 1. Дизајниран За Контрола На Конзолата За Игри, Погоден За 3 Големини. Самостојно, Може Вертикално Да Ја Зачува Податочната Врска Psvr. Виси Псвр Очила Со Заградата Школка. Изграденво Два Вентилатори Со Голема Брзина, Може Да Го Продолжи Животниот Век На Производот. Погоден За Ps4, Тенок, Про. Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Тип На Ставка : Материјал За Полнење На Пристаништето : Абс Боја : Црна Големина : Прибл.8 Во Тежина : Прибл.8 Oz Номинална Влезна Струја : Dc5v Интерфејс Тип : Usb Пакет Листа : 1 * База На Полнење 1 * Кабел За Податоци 1 * Адаптер 1 * Vr База.


Клучни карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Charging Dock
Material:
Abs
Color:
Black
Size:
Approx. 41 * 16 * 4.5Cm / 16.1 * 6.3 * 1.8In
Weight:
Approx.816G / 28.8Oz
Rated Input Current:
Dc5V
Interface Type:
Usb
Package List:
1 * Charging Base:
1 * Data Cable&Nbsp;:
1 * Adapter:
1 * Vr Base :

Слични производи во категоријата