• Со попуст
  • Неодамнешно
Пелена Менување Рампа Со Заштита Обвива, Преносни Менување Рампа За Мајки &засилувач; Татковци, Бебе Менување Рампа Како Бебе Подароци За Туш, Патување, Новороденчи

Пелена Менување Рампа Со Заштита Обвива, Преносни Менување Рампа За Мајки &засилувач; Татковци, Бебе Менување Рампа Како Бебе Подароци

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Оваа патна подлога за доенчиња е сунѓереста и мека за бебињата да лежат, а свртените страни помагаат да го одржите вашето бебе безбедно. Тој е покомпактен и лесен за носење, што можете да го организирате со сите најважни работи што ги менува вашето бебе. Лесно се преклопува во компактна форма на торба за спојка, што го прави совршен додаток за патување кога сте надвор. Со џеб за пелени и марамчиња, и фактот дека може да се мие во машина и да се суши, тоа е победа-победа. ●ЛЕСНА ПРОМЕНА на ПЕЛЕНА ● сигубопитните мали раце на вашето бебе можат да ги направат промените на пелените предизвик. Оваа подлога за менување пелени го решава ова прашање бидејќи родителите можат да ги преклопат страничните клапи за да создадат бариера и да ги држат рацете на вашето дете зафатени додека ги чистите. Исто така, може да го заштити вашето дете од излегување. Потоа, нашата подлога за преклопување се спакува до мала големина на спојката за вашата торба за пелени. ●УДОБНА, ВОДООТПОРНА ПОДЛОГА● Отворете ја оваа спојка за пелени, горниот слој на кој го ставате вашето бебе е целосно водоотпорен, повеќе нема непријатна ситуација. Ние користиме пена со висока густина внатре за да ја направиме целата подлога мека, цврста и набиена. ●ЛЕСНО во ДВИЖЕЊЕ со преносливиот и лесен дизајн, овие душеци за менување пелени се преклопуваат како чанта за мода и тренд. Користете со една рака и фрлете ја во торбата за пелени, лесно во движење. ①ЕДНАТА РАКА ПОГОДНОСТ рамките за менување на бебето имаат супер удобен, вграден џеб кој може да складира марамчиња и пелени или други додатоци потребни за расадник. Цврстото копче ја прави преносливата подлога за менување бебиња лесна за отворање и расплетување со едната рака. Совршен е за зафатени родители кои често се во движење и е дизајниран за брзо менување на пелената на вашето бебе во секое време и насекаде. ●ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА ТУШИРАЊЕ ЗА БЕБИЊА●Малата Пренослива Подлога за Менување Земја Од Грозје е задолжителна.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата