• Со попуст
  • Неодамнешно
Исценета дименска биро за килим, новороденче пелена бебе, менување на мат, новороденче, под -патеки за патувања со пелена Промена на мат цртана подлога, памучна подл

Исценета дименска биро за килим, новороденче пелена бебе, менување на мат, новороденче, под -патеки за патувања со пелена Промена на

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Промена на капакот на подлогата : Направено од влакна материјали, трајни и удобни Промена на подлогата : Направено од влакна материјали и удобно. Промена на подлогата за табели : мочата матно го одржува бебето суво цела ноќ. Промена на капакот на подлогата за маса : мочата душек го одржува бебето суво цела ноќ. Мат за промена на пелена : Го одржува вашиот кревет чист и уреден. Промена на капакот на подлогата : Направено од влакна материјали, трајни и удобни. Промена на подлогата : Направено од влакна материјали и удобно. Промена на подлогата за табели : мочата матно го одржува бебето суво цела ноќ. Промена на капакот на подлогата за маса : мочата душек го одржува бебето суво цела ноќ. Мат за промена на пелена : Го одржува вашиот кревет чист и уреден. Список на пакети 10 x Карактеристики на подлогата за бебиња - Боја : Бела непропустлива мочка. - Материјал : Мат за промена на пелена на влакна. - Големина : околу 36x 14 x 1cm табела подлога. - Го одржува вашиот кревет чисто и уредно подлога за менување на бебето. - Пис Мат го одржува бебето суво цела ноќна облога за пелени од крпа.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата