• Со попуст
  • Неодамнешно
Смешно пингвин детски сунѓер руно худи - прекрасна детска дуксерка - уникатна худи за деца

Смешно пингвин детски сунѓер руно худи - прекрасна детска дуксерка - уникатна худи за деца

 
DEN 1059.20

Количината на стоката
Това е достапна

52% памук на авиокомпанија, 48% поли Направено во САД. Повлечете го затворањето. Убава не е обично парче облека. Неговиот аспиратор и вратот со врвови, плус ребрести манжетни и лента за половината, сите обезбедуваат удобно вклопување. Единствено е гордо направено со 7x помалку вода од просечните производители, во објекти за пријателски распоред, кои исто така гарантираат услови за нула џемпери. Нашиот чист памук на авиокомпанијата е чешлана и прстен за текстура и се чувствува за разлика од кој било друг. Смешниот пингвин е направен од 52% памук на авиокомпанија, 48% поли (Атлетски Хедер е направен од 90% памук на авиокомпанија, 10% поли). Изборот што мора да го има за карактеристичен стил, оваа џемпер со качулка со качулка е забавен избор за секојдневно носење. Носете го сами или како слој, оваа худи за деца е совршена за сите ваши вежби со ладно време. Подгответе се за целодневна удобност во смешен пингвин. Убавото се чувствува екстра меко однатре и поставениот аспиратор и џебот од кенгур ви помагаат да се загреете кога времето ќе се разлади, додека динамичниот дизајн ви помага да изгледате и да се чувствувате свежо во движење.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата