• Со попуст
  • Неодамнешно
Каленком Потет Плус Тенџере Седишта Облоги Со Магија Исчезнува Мастило, 30 Брои

Каленком Потет Плус Тенџере Седишта Облоги Со Магија Исчезнува Мастило, 30 Брои

 
DEN 1553.60

Количината на стоката
Това е достапна

Новите Облоги За Нокшир Каленком Потет Се испечатени Со магично мастило што исчезнува за да го мотивираат вашиот нокшир користејќи дете Супер абсорбента облоги за еднократна употреба. Отпорен на истекување, лесен за употреба, држете до 5 унци течност и отфрлете како пелена. Облогите за еднократна употреба се исто така лесно миризливи за да апсорбираат мириси. Нашите тенџериња може да се користат како дома со облоги за повеќекратна употреба и во движење со облоги за еднократна употреба. Погледнете повеќе детали за производот. Каленком потет плус вредност пакет облоги. Каленком потет плус 30 лагер рефилс вредност пакет. Облогите за еднократна употреба содржат до 5 унци течност; облогите се лесно миризливи за да апсорбираат мириси. Нокшир воз во движење со доверба користејќи ПОТЕТ Плус Облоги За Седишта за Еднократна Употреба И отфрлете го отпадот без неред. Од суштинско значење за успешно, преносливо искуство за обука на тенџере, облогите ПОТЕТ Плус за еднократна употреба обезбедуваат погодно решение без истекување што родителите насекаде можат да го добијат зад себе.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата