• Со попуст
  • Неодамнешно
ZOOMHITSKINS Компатибилен Со Nintendo Прекинувач Кожата Покритие, Змеј Оган Пламен Замокот Витез Средновековна, 3m Винил Налепница Налепница Заврши, Направени во САД

ZOOMHITSKINS Компатибилен Со Nintendo Прекинувач Кожата Покритие, Змеј Оган Пламен Замокот Витез Средновековна, 3m Винил Налепница

 
DEN 352.00

Количината на стоката
Това е достапна

СОВРШЕНО ОДГОВАРА НА ВАШИОТ ПРЕКИНУВАЧ : нашите кожи на Прекинувачот се прецизно исечени за да се вклопат и обезбедуваат целосно заштитно покритие на Прекинувачот и компатибилни со вашите кожи на Прекинувачот Нинтендо Можете исто така да најдете различни PS4, PS5, X1, Switch OLED, Switch lite и повеќе за вашата конзола и контролори. Нашите кожи се направени во САД. СТОТИЦИ ДИЗАЈНИ ПОСТОЈАНО СЕ АЖУРИРААТ : ние секогаш внимаваме на најновите трендови на кожата на прекинувачот : симпатична, розова, мачка, камо, сакура, пастелна, сина, префрлете аниме на кожата, корали, животни, морнар, мермер, галаксија, месечина, еднорог,. Имаме задоволни клиенти од целиот свет, и се воодушевени да биде дел од големиот игри индустрија. ИЗРАБОТЕНИ ОД ИЗДРЖЛИВИ 3М ВИНИЛ НАЛЕПНИЦИ : Изработени од висококвалитетен ораџет винил, производите НА ЗУМХИЦКИНС нудат супериорни перформанси во нашата кожа на Прекинувачот за да ги заштитите вашите брзини од прашина и гребнатини. Навлаките за налепници се дизајнирани да нудат издржливост и заштита, а исто така и да се вклопат совршено. Силна адхезија, без меурчиња, слободно!. Што ЌЕ ДОБИЕТЕ : 1 x постави конзола налепница Напред И Назад, 1 x постави Радост-кон налепници Пред И Назад, 1 x постави приклучок налепница Напред И Назад, 1 x постави Конфорт зафат налепница Пред. Конзолата и Џојкон не се вклучени. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : уверени Сме дека супер ЌЕ ги САКАТЕ нашите додатоци за Прекинувачи, обезбедени се чекор по чекор инструкции за да можете лесно да ја инсталирате кожата. Не двоумете се да допрете ако имате какво било прашање и ние ќе се погрижиме за вас. СОВРШЕНО ОДГОВАРА НА ВАШИОТ ПРЕКИНУВАЧ : нашите кожи на Прекинувачот се прецизно исечени за да се вклопат и обезбедуваат целосно заштитно покритие на Прекинувачот и компатибилни со вашите кожи на Прекинувачот Нинтендо. Можете исто така да најдете различни PS4, PS5, X1, Switch OLED, Switch lite и повеќе за вашата конзола и контролори. Нашите кожи се направени во САД. СТОТИЦИ ДИЗАЈНИ ПОСТОЈАНО СЕ АЖУРИРААТ : ние секогаш внимаваме на најновите трендови на кожата на прекинувачот : симпатична, розова, мачка, камо, сакура, пастелна, сина, префрлете аниме на кожата, корали, животни, морнар, мермер, галаксија, месечина, еднорог,.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата