• Со попуст
  • Неодамнешно
Cozylkx 2 Парчиња Еластични Пом Пом Врски За Коса, Прекрасни Ленти За Коса Држач За Коса Додатоци За Коса За Бебиња Доенчиња

Cozylkx 2 Парчиња Еластични Пом Пом Врски За Коса, Прекрасни Ленти За Коса Држач За Коса Додатоци За Коса За Бебиња Доенчиња

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Пакетот вклучува 2 парчиња (1 пар) еластични врски за коса во 2 различни бои, одлична декорација на косата за вашето девојче Овие Ленти За Коса се меки, еластични и издржливи, одлични за да одговараат на вашите деца секој ден облека. Еластични јажиња за коса, удобни за употреба и лесни за отстранување. Дизајниран во прекрасна пом пом топки, прави вашите девојки повеќе симпатична и слатка. Одлични додатоци за коса подароци за доенчиња, мали деца, деца, деца и тинејџери. Опис : Козилкс 2 Парчиња (1 Пар) Еластични Врски За Коса, Прекрасни Ленти За Коса Држачи За Коса Додатоци За Коса За Девојчиња Бебиња Доенчиња Деца Одлична декорација На косата за вашето бебе девојче. Дизајниран во прекрасна пом пом топки, прави вашите девојки повеќе симпатична и слатка. Одлични додатоци за коса подароци за доенчиња, мали деца, деца, деца и тинејџери. Ви благодариме за изборот на нашата продавница. Ние ќе се однесуваме кон секој клиент со сериозност и одговорност.Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете ни е-пошта. Карактеристика : Тип На Ставка : Еластични Врски За Коса Карактеристики : Еластична, Прекрасна, Материјал За Украсување На Топката Пом пом : Големина На Гума : Боја Со Една Големина : Црна, Сива, Црвена, Каки Пакет, Вклучувајќи 2 х Еластични Врски за Коса.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата