• Со попуст
  • Неодамнешно
Ytjntjy змија отров крем за очи, анти-старечки крем за очи, анти-брчки и зацврстувачки крем за очи, извадете ги торбите за очи/темните кругови/брчките на очите, третмано?

Ytjntjy змија отров крем за очи, анти-старечки крем за очи, анти-брчки и зацврстувачки крем за очи, извадете ги торбите за очи/темните

 
DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Cream Крема за очи на змија од очите】 Серум за крем за очи се развива специјално за деликатна кожа околу очите Активира производство на колаген и продира длабоко намалување на знаците на стареење. 【Анти-старечки крем за очи】 помага во намалувањето на проблемите со кожата на очите како темни кругови, подпухналост, фини линии, торби за очи, брчки и нозе на врана околу очите, обновува младешки и енергичен изглед. 【Ефективност】 содржи состојки за нега на кожата на пептид, сличен на отров од змија, ги поправки и навлажнува кожата околу очите, ги затегнува линиите и ја прави кожата околу очите да изгледа хидрирана и сјајна. 【Навлажнувачки крем за очи може да ја зајакне бариерата за само-отпорност на кожата, да ја подобри грубата кожа и порите, да ја навлажнува и олеснува сувата кожа, да ја омекне и изедначи кожата. 【Работи за сите типови на кожа】 Нашиот крем под око е дизајниран да ги елиминира брчките и да ги минимизира под кесите за очи, лесно се апсорбира во вашата кожа под окото. Без разлика дали сте нормални, мрсни, суви или дури и кожа, сите безбедни за употреба околу пределот на очите. Карактеристики : Лесна шема мала игла цевка мулти-насочена светлосна шема нежна грижа, обновување на еластичност, плод и цврсто зацврстување и поправка на кожата околу очите отфрлаат сува и стареење на кожата ја осветлуваат текстурата, осветлуваат темни кругови, осветлени линии на лицето како да се користи : чекор 1 -Призирајте соодветна количина : Нанесете соодветна количина крем за очи на кожата околу очите.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата