• Со попуст
  • Неодамнешно
Labs Dermasil Labs Сув третман на кожа, 8 fl oz

Labs Dermasil Labs Сув третман на кожа, 8 fl oz

 
DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Екстракт од негување на кожата помага во навлегување и навлажнување на кожата, остава кожата да се чувствува меко и мазно Сувата кожа го исполни својот натпревар! Дермамил е моќен заштитник и навлажнувач кој е засилен со алое. Секое шише 8 мл. Екстракт од негување на кожата помага во навлегување и навлажнување на кожата, остава кожата да се чувствува меко и мазно. Сувата кожа го исполни својот натпревар! Дермамил е моќен заштитник и навлажнувач кој е засилен со алое. Секое шише 8 мл.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата