• Со попуст
  • Неодамнешно
Суштината на ситниот сјај на колагенскиот колаген - розови сјајни хидрантни серумски спреј за лице - зацврстување и кревање сјај за бустер за лице - колаген и хијалу

Суштината на ситниот сјај на колагенскиот колаген - розови сјајни хидрантни серумски спреј за лице - зацврстување и кревање сјај за бустер за

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Подобрете ја текстурата и сјајот на кожата : Ревитализирајте ја кожата со тиртир колаген јадрото на сјајната суштина на лицето Оваа магла е специјално формулирана за подобрување на текстурата на кожата и зајакнување на неговиот природен сјај. Ако имате сува и досадна кожа, овој производ е за вас. Исто така е интензивно хидрантно, така што вашата кожа останува еластична и мека во текот на целиот ден. Вода на колаген на Алјаска за здрава кожа : Оваа суштина магла содржи 78,4% колаген вода од Алјаска. Водата од колаген е побогата во минерали отколку прочистена вода, што ја прави идеална состојка за здрава кожа. Тиртир колагенско јадро на сјај, магла за лице, ја обезбедува вашата кожа зрачна влага и мазност, оставајќи ја вашата кожа да се чувствува и да изгледа освежено. Низок молекуларен колаген : Нискиот молекуларен колаген во оваа магла за лице овозможува брза апсорпција во кожата. Колагенот на рибите и водата од суштината на колагенот 243 DA ја зголемуваат еластичноста на кожата и влагата содржи протеогликан, еластин, 8 типа хијалуронска киселина, 12 видови на витамин и 17 видови аминокиселини. Вашата кожа ќе ви се заблагодари за тоа. Магла вашиот пат до убава кожа : Овој тип на магла, суштината на спреј за лице е совршена за навлажнување и негување на кожата.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата