• Со попуст
  • Неодамнешно
3 парчиња Лактобионска Киселина Серум, Нулта Пора Инстант Совршенство Суштина, Брчки Намалување На Суштината, Анти-Стареењето Кожата На Лицето Масло, Млечна Кисели

3 парчиња Лактобионска Киселина Серум, Нулта Пора Инстант Совршенство Суштина, Брчки Намалување На Суштината, Анти-Стареењето Кожата На Лицето

 
DEN 668.80

Количината на стоката
Това е достапна

[Негување и навлажнување] - Навлажнете ја кожата, изгледа сјајно и младешко, направете ја вашата кожа посјајна и поубава [Анти-стареење и подмладување] - Ефективни антиоксиданси, насочени кон природните skinими за деградирање на кожата, помагаат во одржување на младешки изглед, промовираат микроциркулација на кожата и метаболизираат отпад и нечистотија. [Конвергенција на порите] - Омекнете и отстранете ги тврдоглавите црни точки и белите точки. Отпушете ги порите и отстранете ги акните. Намалете ги големите пори, подобрете ја финоста на кожата, направете ја кожата мазна и нежна, минимизирајте ги и исчистете ги порите на кожата и формирајте совршена кожа. [Лесен за употреба] - Исчистете го лицето наутро и навечер, нанесете го на челото, брадата и образите, а потоа ротирајте го околу лицето со показалецот. Масирајте го челото, образите и брадата. [Сите типови на кожа] - Тестирани од дерматолози; нема несакани ефекти, безбедни за сите типови кожа.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата