• Со попуст
  • Неодамнешно
4 Парчиња Шминка Од Легура На Цинк Шпатула Крем За Очи Лажица Лажичка За Убавина Мини Лажица Лажици За Шминка За Убавина Мини Козметичка Шпатула За Нега На Кожа За К?

4 Парчиња Шминка Од Легура На Цинк Шпатула Крем За Очи Лажица Лажичка За Убавина Мини Лажица Лажици За Шминка За Убавина Мини Козметичка

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : 6 х 1,3 см; Боја : Роза-Злато Материјал : легура На Цинк; Слоевит, издржлив, лесен за чистење, еднократно, долготраен. Деликатна изработка, многу мазна површина, удобна за допир, нема потреба да се грижите за гребење на кожата и полесно е да се нанесува рамномерно. Оваа мини козметичка шпатула е широко користена за земање примероци, нанесување креми, лосиони, палети за шминка или други производи за нега на кожата. Користејќи ја оваа крем лажица, нема да треба да ги ставате прстите во теглата за да ги одржувате производите за нега на кожата чисти. Вклучен пакет : 4 Парчиња Шпатулаза За Шминка Од Легура На Цинк : 6 х 1,3 см боја : Материјал Од Роза-Злато : легура На Цинк●мини лажица, изгледа симпатично и лесно за носење●Секоја шпатула има мала дупка на крајот од рачката за лесно закачување●Деликатна изработка, многу мазна површина, удобна за допир, нема потреба да се грижите за гребење на кожата и полесно е да се нанесе рамномерно●оваа мини козметичка шпатула е широко се користи за Земање мостри, Нанесување Креми, Лосиони, палети За Шминка или други производи за нега на кожата●користејќи ја Оваа Крем Лажица, Нема Да Треба Да Ги Ставате Прстите во Теглата за да ги одржувате производите за нега на кожата чисти●погоден за дома, салони За Убавина, лична и професионална усенота : 1.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата