• Со попуст
  • Неодамнешно
Наследство Продавница Лаванда Цвет Вода | Освежувачки Лицето Магла | Хидратација &засилувач; Смирувачки Спреј | Без Бои Или Алкохол | 4оз

Наследство Продавница Лаванда Цвет Вода | Освежувачки Лицето Магла | Хидратација &засилувач; Смирувачки Спреј | Без Бои Или Алкохол | 4оз

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Совршено Свежа : Водата Од Цвет од Лаванда ја измазнува и хидрира кожата на лицето и помага во смирување на проблематичните области Смирувачка Хидратација : Користете ја како магла за тело или испрскајте ја косата и ткаенините за мирно, опуштено расположение. Минимални Состојки : Чиста, едноставна формула направена со миризливо масло од лаванда и вода Од Вор-Маг. Позитивни Вибрации : Без бои или алкохол, одговорно извори, вегански & секогаш без суровост.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата