• Со попуст
  • Неодамнешно
Посветени Креации Индиго Илузија Темно Тен Лосион 12.25 мл

Посветени Креации Индиго Илузија Темно Тен Лосион 12.25 мл

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Формула за темно бронзирање Помешано со повеќе акцелератори кои работат на таргетирање на производството на меланин и постигнување брзи, темни резултати од сончање. Тигарската Трева е состојка за корекција на бојата која го намалува црвенилото и помага да се заштити кожата од стрес и флеки во животната средина. Напредна Матриксил Синте6 е пептид против стареење кој ја намалува појавата на фини линии и брчки за долготрајни резултати. Бакучиол-Работи со зголемување на прометот на клетките, а со тоа го стимулира производството на колаген и ги намалува брчките, опуштеноста на кожата и целокупното оштетување на фотографијата. Мирамазе-Моќен антиоксиданс кој ефикасно ја навлажнува сувата кожа додека тонира, ревитализира и смирува. Син Танзи-екстракт од Цвет кој содржи смирувачки и лековити својства додека користите сини нијанси за да се спротивставите на портокаловите тонови во кожата за да обезбедите најприродна можна боја. Мелатим-Го Зголемува производството На Меланин за побрзи, потемни резултати. Фрештек-Комерцијална мешавина од состојки за дезодорирање и освежување на кожата. Анти-Портокалова Бронзена Мешавина. Формула За Корекција На Бојата. Обезбедува Врвни Придобивки Против Стареење. Суперхрана Смути Мешавина. Свеж Нектар Мирис. Формула за темно бронзирање.Помешано со повеќе акцелератори кои работат на таргетирање на производството на меланин и постигнување брзи, темни резултати од сончање.Тигарската Трева е состојка за корекција на бојата која го намалува црвенилото и помага да се заштити кожата од стрес и флеки во животната средина.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата