• Со попуст
  • Неодамнешно
CFSNCM чешел четка за четка за коса Професионална алатка за стилизирање на косата голема плоча за масажа на воздушна торба Масажа за релаксација Чешел анти-статички

CFSNCM чешел четка за четка за коса Професионална алатка за стилизирање на косата голема плоча за масажа на воздушна торба Масажа

 
DEN 1539.20

Количината на стоката
Това е достапна

Спецификации : Вкупна должина 26,5 см/ должина на забот 1,6 см/ чешел ширина на телото 8,2 см Користете : широко користени. Направено од најлон материјал : Може да ја направи вашата коса мека, удобна, не плетена, да оди длабоко во корените, да се исчисти и да се отстрани првут. Дизајн на висина на дупка : удобен и практичен, корисен дизајн, употреба на работа, домашна употреба, лесна за инсталирање. Дизајн на рачка против лизгање : Едноставен и елегантен стил, удобно чувство на рака и удобна форма. Спецификации : Вкупна должина 26,5 см/ должина на забот 1,6 см/ чешел ширина на телото 8,2 см. Користете : широко користени. Направено од најлон материјал : Може да ја направи вашата коса мека, удобна, не плетена, да оди длабоко во корените, да се исчисти и да се отстрани првут. Дизајн на висина на дупка : удобен и практичен, корисен дизајн, употреба на работа, домашна употреба, лесна за инсталирање. Дизајн на рачка против лизгање : Едноставен и елегантен стил, удобно чувство на рака и удобна форма. Име : Воздухопловна масажа Комбирматеријал : Апскрафт : Внимателно полирана Изградба : Најлонски чешел заби : Бела/црна/розова/сина боја : широко користена специфична : вкупна должина 26,5 см/должина Меки, удобни, не плетени, одете длабоко во корените, чистете и отстранете ја првут.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата