• Со попуст
  • Неодамнешно
Пенгвеи 4 парчиња Четки За Коса Поставени Со Вентилирана Четка, Чешел За Отплеткување, Чешел Со Широки Заби , Чешел Со Опашка Од Стаорец, Користете Со Влажна, Сува Ко?

Пенгвеи 4 парчиња Четки За Коса Поставени Со Вентилирана Четка, Чешел За Отплеткување, Чешел Со Широки Заби , Чешел Со Опашка Од Стаорец,

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

€4 ВО 1 ЧЕТКА за КОСА сет q оваа четка за коса содржи 1x Вентилирана Четка, 1x Четка За Отплеткување На Косата, 1x Широк Чешел За Заби, 1x Чешел За Опашка Од Стаорец;четирите чешли комплет за чешел се погодни за различни сценарија,може да ги задоволи сите ваши барања,како што се масажа на скалпот, стил на коса, нега на коса, сушење на косатаНајдобрите подароци за денот на мајките. ●Висококвалитетни Антистатички Материјали●Секоја четка е изработена од висококвалитетни СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, таа е пријателска за кожата, нетоксична и безопасна.Тие се издржливи водоотпорни и антистатички. АБС смолата ги прави четките за отплеткување полесни и потрајни од гумата; Најлонските иглички на четката за коса ја подобруваат издржливоста и цврстината на влакната, Овозможувајќи ви да ја четкате косата со помала сила за да можете да се расплеткате со помало оштетување на вашата коса. Оваа вентилирана четка Е дизајн на исечоци, меки моделирање; високо-еластична позадина, помагајќи да се ослободи заморот на главата за време на чешел;Четка за кружна масажа на кожата на главата. ●Чешел За отплеткување + Греење И вентилација, брзо моделирање; Откако ќе ја измиете косата, можете да ја чешлате додека ја дувате за побрзо да се исуши и да го намалите оштетувањето на фенот на лушпите на косата. ●Чешел со широк заб Чешел Со Опашка од Стаорец има густи чешел заби, што е погодно за чешлање, виткање и така натаму.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата