• Со попуст
  • Неодамнешно
XWWDP Тример За Коса Професионална Машинка За Коса Електрична Машинка За Коса Електрична Машина За Бричење Машина За Бричење Пресечете Го Носот Електричен

XWWDP Тример За Коса Професионална Машинка За Коса Електрична Машинка За Коса Електрична Машина За Бричење Машина За Бричење

 
DEN 7857.44

Количината на стоката
Това е достапна

Сечило : 6-во-1 заменливо сечило, нож од нерѓосувачки челик, брзо отстранување на влакна, брада, влакна на носот, влакна на телото Материјал состав : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Време на употреба : 120 минути долга употреба; литиумска батерија со високи перформанси. Време на полнење 2 часа брзо полнење, 120 минути долга употреба. Полнење, безжична употреба. Метод на чистење : Не мијте со вода или чистете со четка за чистење. Сечило : 6-во-1 заменливо сечило, нож од нерѓосувачки челик, брзо отстранување на влакна, брада, влакна на носот, влакна на телото.Состав на материјал : Време На Апсуза : 120 минути долга употреба; литиумска батерија со високи перформанси.Време на полнење 2 часа брзо полнење, 120 минути долга употреба. Полнење, безжична употреба.Метод на чистење : Не мијте со вода или чистете со четка за чистење.Боја : злато, тежина на црниот производ : 600g Size : 16.1*4cmhight-литиумска батерија со високи перформанси, која може да трае околу 2 часа кога е целосно наполнета, што може да ги задоволи потребите на повеќето семејства.Напон : 110-240 V, универзален напонберберска глава (ограничувачки чешел*4, 3/6/9/12мм), глава за бричење, машина за коса за нос, секач за букви.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата