• Со попуст
  • Неодамнешно
WPYYI Полнење На Косата Тример Професионална Коса Машина За Бричење Коса Коса Сечење Брада Електричен Брич

WPYYI Полнење На Косата Тример Професионална Коса Машина За Бричење Коса Коса Сечење Брада Електричен Брич

 
DEN 2378.72

Количината на стоката
Това е достапна

Прилагодете чешли за ограничување на различна должина (3мм, 6мм, 9мм, 12мм) за лесно да ја контролирате должината на косата што треба да се скрати Комбинацијата на самоострувачки сечила и мотори може да обезбеди искуство со 2x трим. Тивок мотор со голема брзина, силна моќност, дизајн со низок шум, брз и ефикасен. Лесен и компактен дизајн го прави фадер може да се инсталира речиси насекаде. 8 часа со едно полнење, моќната литиумска батерија може да трае до 40 минути. Прирачник за производ : Материјал : ABS јаглероден челик напон : 110-220 VFrequency : 50/60hzchargharge : 8 часа време на употреба : 40 минути боја : red Size : 16.5*4*3cm Weight : 129gpackage Содржина : 1 x електричен клипер1 x кабел за напојување4 x ограничен чешел (3mm, 6mm, 9mm, 12mm)1 x чистење четка.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата