• Со попуст
  • Неодамнешно
Држач За Чешел За Сечење Коса од 10 Решетки, Кутија За Водич За Сечење Бербер, Електрична Машинка За Ограничување На Чешел За Чешел За Чешел За Берберница

Држач За Чешел За Сечење Коса од 10 Решетки, Кутија За Водич За Сечење Бербер, Електрична Машинка За Ограничување На Чешел За Чешел За

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Тоа може да го задржи вашиот водич чешли во добар ред, да ги заштити од оштетувања, добар организатор на бирото 10 мрежна основа може да собере 10 парчиња чешел за ограничување на косата од сите видови. Одлични и одлични додатоци за сечење коса и силна препорака од берберницата. Изработен од квалитетен пластичен материјал, цврст и издржлив за долготрајна употреба. Совршен 10 мрежен електричен организатор за ограничување на чешел за коса за професионална употреба или домашна употреба. Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Тип На Ставка : Водич Чешел Материјал За Складирање : Пластична Големина : Прибл.6 Во Тип : 10 Листа на Мрежни Пакети : 1 Х Водич Чешел За Чешел Забелешка : Малку грешка поради рачно мерење, ве молиме земете ја вистинската како стандард.


Клучни карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Guide Comb Storage Case
Material:
Plastic
Size:
Approx. 25 x 7 x 6. 5cm / 9.8 x 2.8 x 2.6in
Type:
10 grid
Package List:
1 x Guide Comb Storage Case :
Note:
Slightly error due to manual measurement, please take the real one as standard :

Слични производи во категоријата