• Со попуст
  • Неодамнешно
Кајвел Микрофибер Виткање Крпа, 2 Пакет Супер Абсорбента Брзо Сушење Бандана, Брзо Сушење Бандана Мека, Погодна За Женска Влажна Коса, Кадрава Коса, Права Коса, Густ?

Кајвел Микрофибер Виткање Крпа, 2 Пакет Супер Абсорбента Брзо Сушење Бандана, Брзо Сушење Бандана Мека, Погодна За Женска Влажна Коса, Кадрава

 
DEN 127.84

Количината на стоката
Това е достапна

Супер Абсорбента : Крпите за Коса се направени од супер апсорбирачки крпи од микрофибер Дише и без мирис. Ви помага брзо да ја исушите косата. Заштедете време. Го намалува оштетувањето од топлина : меките крпи од микрофибер брзо ја сушат косата на здрав начин, намалувајќи го оштетувањето на фен. Мека и лесна : лесната крпа од микрофибер се чувствува густа и мека, но во споредба со другите крпи, таа е многу лесна и нема да направи да се чувствувате топ-тешки, можете да ја носите оваа крпа за коса за патување, фитнес, пливање и многу повеќе. Издржлив : експериментално е докажано дека пешкирот нема да се деформира или намали по илјадници перења. Погоден за сите типови коса, без разлика дали вашата коса е кадрава или права, сува или мрсна. Комбо Пакети : Две и три пакувања за да ги споделите со вашите пријатели и семејството. Совршен подарок за девојка, мајка, сестра, сопруга. Супер Абсорбента : Крпите за Коса се направени од супер апсорбирачки крпи од микрофибер. Дише и без мирис. Ви помага брзо да ја исушите косата. Заштедете време. Го намалува оштетувањето од топлина : меките крпи од микрофибер брзо ја сушат косата на здрав начин, намалувајќи го оштетувањето на фен. Мека и лесна : лесната крпа од микрофибер се чувствува густа и мека, но во споредба со другите крпи, таа е многу лесна и нема да направи да се чувствувате топ-тешки, можете да ја носите оваа крпа за коса за патување, фитнес, пливање и многу повеќе. Издржлив : експериментално е докажано дека пешкирот нема да се деформира или намали по илјадници перења. Погоден за сите типови коса, без разлика дали вашата коса е кадрава или права, сува или мрсна. Комбо Пакети : Две и три пакувања за да ги споделите со вашите пријатели и семејството. Совршен подарок за девојка, мајка, сестра, сопруга. Откако ќе ја измиете косата, завиткајте ја во луксузен капак за крпа за коса направен од супер абсорбента, микрофибер.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата