• Со попуст
  • Неодамнешно
7 Пакувања Вештачки Лакови Капчиња Коса 30 инчни Меки Прамени За Лок Од Пеперутка Капчиња Коса За Црни Жени Нови Вештачки Лок Претходно Јамка Кадрава Брановидна Пле?

7 Пакувања Вештачки Лакови Капчиња Коса 30 инчни Меки Прамени За Лок Од Пеперутка Капчиња Коса За Црни Жени Нови Вештачки Лок Претходно

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Faux Locs Crocchet Chair Ever Нови Меки Локни 30 Инчи, 100% Рачно Изработени, Изработени Од Висококвалитетни Влакна Со Ниска Температура Канекалон Убави И Стилски, Ве Прават Уникатни и Посебни. Ques Нови Меки Locs_ Изгледаат Природно, Супер Меко, Лесно, Без Чешање, Без Мирис. Пред Јамка И Претходно Извртена Капчиња Коса За Црни Жени, Бохо Заштитни Фризури, Носејќи Ја, ќе Добиете Многу Комплименти. 90 Инчи, 12 Прамени/Пакување, 90гр/Пакувања, 7 Пакувања Со Бесплатна Игла за капчиња и 6 Шарени Прстени во Пакувањето. Обично 6-7 Пакувања Вештачките Локи Можат Да Ја Наполнат Главата. Fosh Faux Locs_ Индивидуално Пред-Јамка, Пред-Извртени. Особено За Почетници кои сакаат Сами Да Прават Плетенки За Коса. Заштедете Време и Заштедете Пари. Quiltaring Service Quister Околу 1-3 Дена Испорака. 24 Часа Поддршка На Корисниците. Контактирајте Го Продавачот за да добиете 30-Дневна Гаранција За Враќање На Парите или Замена. Фабричкото Директно Снабдување Обезбедува Висококвалитетни Вештачки Лакови Капчиња Коса По Многу Добра Цена и Најдобра Услуга.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата