• Со попуст
  • Неодамнешно
800 Парчиња Силиконски Обложени Микро Прстени, 5мм Микро врска Прстени Наредени Мониста За Продолжување На Косата-Кафеава

800 Парчиња Силиконски Обложени Микро Прстени, 5мм Микро врска Прстени Наредени Мониста За Продолжување На Косата-Кафеава

 
DEN 127.84

Количината на стоката
Това е достапна

Пакетот вклучува : 800 парчиња Микро монистра-Кафеава Големина : Надворешен Дијаметар : 5мм/0,2", Внатрешен Дијаметар, 3мм/0,11". Микро-прстенот за коса е изработен од алуминиум, а внатрешноста е направена од силикон. Внатрешниот силиконски дизајн е идеален за продолжување на косата за заштита на косата од оштетување на металот.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата