• Со попуст
  • Неодамнешно
ЖУЕЕДАЈ Магла шише со Спреј за коса шише со спреј вода господине шише со спреј континуирано шишиња со спреј за вода за припитомување на косата во утринска фризура-р

ЖУЕЕДАЈ Магла шише со Спреј за коса шише со спреј вода господине шише со спреј континуирано шишиња со спреј за вода за припитомување на косата

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Содржина на пакетот : ќе добиете 1 парчиња празни шишиња со спреј за магла, 300 мл бели шишиња со спреј голем капацитет, за да ги задоволите вашите потреби Висококвалитетен материјал : шишето со спреј за вода е изработено од висококвалитетно МИЛЕНИЧЕ, добро запечатената млазница на шишето со спреј ќе испрска ситна магла, што е многу погодно за ракување. Уникатниот дизајн на главата го прави удобен за држење. Дизајн за отпорен на истекување : ве Молиме пумпајте го чкрапалото неколку пати за да го исфрлите воздухот од шишето со вода за коса додека не се формира ултра фина магла кога го користите шишето со спреј. Ова шише господин со спреј може да биде еднократно и еколошки, што може да ги задоволи вашите потреби за убавина, чистење и садење. Лесен за употреба : Откако ќе се наполните со вода, притиснете го цедалката за постојано прскање. Во споредба со традиционалниот распрскувач за активирање и врв на прстот, ergономскиот дизајн може да го намали заморот на рацете. Повеќенаменско празно шише со спреј : Одлично За стилизирање на кадрава коса, замаглување на домашни растенија, господин на лицето, чистење стакло за автомобили, туширање миленичиња(птица мачка), пеглање, контејнер за хемиски реагенси за бубачки и многу други намени.


Клучни карактеристики

Spray Bottle :
Quantity :
1 pcs
Colour :
white
Capacity :
300ml
Material :
high-quality PET
PACKAGE INCLUDES:
1 x 300ml spray bottle (white) :

Слични производи во категоријата