• Со попуст
  • Неодамнешно
Купете Заедно Заштедете Повеќе РУСОКОСА Клип ВО Екстензии За Коса Вистинска Човечка Клип За Коса Екстензии За Коса Светло Кафеава Нагласи Платина Русокоса 18 Инчи 1

Купете Заедно Заштедете Повеќе РУСОКОСА Клип ВО Екстензии За Коса Вистинска Човечка Клип За Коса Екстензии За Коса Светло Кафеава Нагласи

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

●Вистинска Човечка Коса : Клипот ЗА РУНАТУРА во екстензии на коса е направен од 100% вистинска човечка коса Квалитет на салонот, мека како вашата природна коса. Можете слободно да ја исправите и виткате. ●Двојно Плетење : продолжувањето НА косата СО клип е двојно ткаенина, што е потрајно и содржи повеќе коса. Клиповите се добро зашиени во ткаенина цврсто, лесни за носење и полетување, никогаш не го повредувајте скалпот. ●Пренесете Го Вашиот Изглед Брзо : продолжувањето На Косата Со Клип е најлесната и најбрзата алатка за додавање волумен и должина досега, ако сакате веднаш да имате нов изглед, продолжувањето на косата со клипови ќе биде вашиот добар избор. Нашиот клип во екстензии за човечка коса може да трае 2-3 месеци со добра нега. `_Спецификација : 80гр-120гр по пакување со клипови, дебели од врвот до крај. Само за да ја згуснете косата, ви предлагаме да купите 1-2 комплети. Сакате да ја полните главата, предложете купи 2-3 комплети. ●Услуга За Совпаѓање во боја : КЛИП ЗА РУНАТУРА во екстензии за човечка коса има многу бои што можете да ги изберете и може да се обои во потемна боја. Ви предлагаме да изберете боја преку косата на вашиот корен. Може да има мала разлика поради мониторите и околните светла. Ако имате какви било прашања во врска со совпаѓањето на бојата, слободно дозволете ни да ви помогнеме. ®Клип Во Екстензии За Коса Вистински Човечки Права За Коса Од 10 Инчи До 12 Инчи за 80гр; 14 инчи до 22 Инчи за 120гр(105гр коса+15гр клипови).


Клучни карактеристики

80g-120g per pack with clips, thick from top to end. Just to thicken your hair, we suggest you to buy 1 - 2 sets. Want to full head, suggest buy 2 - 3 sets. :

Слични производи во категоријата