• Со попуст
  • Неодамнешно
Л .ppксон Афион Пони, Портокал

Л .ppксон Афион Пони, Портокал

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Л ppксон Афион Пони е забавен, летен додаток. Рачно изработена Во Индија, оваа шамија за опашка има нежно, сатенско ткаенина и две долги сатенски ленти со цветни монистра и детали со светки. Одлично за повеќето типови коса. Удобно, лесно решение за стилизирање. Изработени од полиестерски сатен, мониста и еластична. Димензии : 1 1/4 "широк скрунчи, 12" долга опашка.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата