• Со попуст
  • Неодамнешно
Бела Коса Тело Бран 13х6 Чипка Предна Перика Човечка Коса, Претходно извадена Природна Линија На Коса Со Бебешка Коса, Сите Девствени Човечки Перики Усогласени Со Ку

Бела Коса Тело Бран 13х6 Чипка Предна Перика Човечка Коса, Претходно извадена Природна Линија На Коса Со Бебешка Коса, Сите Девствени Човечки

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Ова ќе биде косата што ви помага постојано да добивате повеќе лајкови и следбеници по објавувањето селфи фотографии Ќе Го Замавнеш Овој Стил!. Болни од лоша коса? Измамени од таканаречената "девица коса"? Оваа коса ќе ве извести што Е Вистинска Кутикула Усогласена Добра Коса во текот на повеќе Од Една година носење. Може да се исправи, завитка, изветвена, обоена или нагоре-правете како што сакате. Бесплатниот дизајн на делови ви овозможува Да Ја Прилагодите линијата на косата и да ја направите средна/3/страничен дел. Комбинирајќи Се Со Природната Линија На Коса и Бебешката Коса, малку изветвениот Двоен Јазол создава природен изглед како косата да расте од скалпот. Ветуваме дека вашата перика од чипка без лепак ги има Сите а+ во тестот за пролевање, тестот за заплеткување и тестот за боење пред да одите . Бела Коса прецизно изработена чипка предна перика се издвојува по своето неверојатно природно чувство и извонредно убавина. Совршено е за вас да ја прифатите брановидната убавина на косата и да добиете апсолутно зачудувачки изглед. Поради својот луксузен квалитет на косата и супериорните карактеристики, перика од Чипка за Коса бела стана еден од популарните производи во нашата локална продавница за коса во Њујорк.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата