• Со попуст
  • Неодамнешно
Брини Триаголник Ноктот Коса Вилица Клипови Барети Пластични Клипови За Коса Силен Зафат Нелип Вилица Клип Шупливи Додатоци За Стилизирање На Косата За Жени И Дев?

Брини Триаголник Ноктот Коса Вилица Клипови Барети Пластични Клипови За Коса Силен Зафат Нелип Вилица Клип Шупливи Додатоци За

 
DEN 186.56

Количината на стоката
Това е достапна

Големи клипови за вилица изработени од висококвалитетен пастелен пластичен акрилен материјал и силна метална пружина Најголемите карактеристики на овие канџи за коса тешко се бледнеат или кршат, имаат извонреден изглед и нема да се скршат кога ќе паднат. Геометриските клипови за коса со канџи мерат прибл.4,33 х 2,16 инчи, големината е погодна за сите видови коса. Може да ја држи вашата коса цврсто, не е лесно да се олабави и да ја одржува вашата коса во текот на целиот ден. Клипови за канџи за густа коса е совршен додаток за фризура за повеќето прилики, секогаш обезбедувајќи ја вашата убавина. Без разлика дали патувате, туширате, берберница или кујна или кое било друго место, можете да ја користите и да ја одржувате косата чиста и уредна. Како реквизити за снимање е исто така добар избор. Модните стајлинг клипови за коса се одлични за секојдневно носење, забави, церемонии, родендени, банкети, Денот на Вљубените, Божиќ, Нова година, Денот на Мајката. Висококвалитетното пакување кутии за подароци е одличен подарок за Вашата Сопруга, Мајка, Пријатели, Ќерки, Баба или Себе, донесете им радост.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата