• Со попуст
  • Неодамнешно
Јамајка манго &засилувач; Вар Пецкање Шампон &засилувач; Протеински Регенератор, 8 Fl Oz

Јамајка манго &засилувач; Вар Пецкање Шампон &засилувач; Протеински Регенератор, 8 Fl Oz

 
DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Пецкање шампон 8оз Протеински регенератор 8оз. Димензии на пакетот : 5.906 W (сантиметри). Шампонот за пецкање содржи екстракти од чајно дрво кои го стимулираат скалпот, го ублажуваат чешањето и го отстрануваат таложењето. Протеинскиот регенератор ги зајакнува прамените, истовремено спречувајќи кршење и обезбедувајќи ја косата со максимална влага.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата