• Со попуст
  • Неодамнешно
Монои Тиаре Тахити Шампоан о Монои Питате-8.45 фл оз

Монои Тиаре Тахити Шампоан о Монои Питате-8.45 фл оз

 
DEN 191.84

Количината на стоката
Това е достапна

Природните квалитети на маслото за убавина Моно ТИКИ Тиаре (Гарденија тахитенсис) и нежниот мирис на мацерација на цвеќињата Тиаре се комбинираат во овој шампон за посјајна и здрава коса Монои Тиаре Тахити. Природните квалитети на маслото за убавина Моно ТИКИ Тиаре (Гарденија тахитенсис) и нежниот мирис на мацерација на цвеќињата Тиаре се комбинираат во овој шампон за посјајна и здрава коса.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата