• Со попуст
  • Неодамнешно
Doitool 5 парчиња од еден сет преносен чешел за коса Трајлив чешел за коса и огледала Комплети професионален чешел за коса за домашен салон

Doitool 5 парчиња од еден сет преносен чешел за коса Трајлив чешел за коса и огледала Комплети професионален чешел за коса за домашен

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Потребна додаток за употреба на шминка за домови и надворешни работи Прекрасно и шармантно огледало за шминка и чешел поставено со компактна големина и лесна, за лесно носење. Анти-статички, силни и издржливи. Направено од материјали и мала тежина за трајна и лесна за употреба. Нема статичка електрична енергија, за коса, промовирање на циркулацијата на крвта. Опис Ова е збир од 5 парчиња комбинација со чешел. Нема статичка електрична енергија, за коса, промовирање на циркулацијата на крвта. Потребна додаток за употреба на шминка за домови и надворешни работи. Карактеристики- боја : црвена. - Материјал : пластика. - Големина : околу 15. 5 x 11 x 23cm/ 6. - Направено од материјали и мала тежина за трајна и лесна за употреба. - Прекрасно и шармантно огледало за шминка и чешел поставено со компактна големина и лесна, за лесно носење. - Нема статичка електрична енергија, за коса, промовирање на циркулацијата на крвта. - Потребна додаток за употреба на шминка за домови и надворешни работи. - анти-статички, силен и издржлив. Пакет, вклучувајќи 5 парчиња од еден сет x чешел за коса и огледало.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата