• Со попуст
  • Неодамнешно
Мон Платин Ша Путер за коса, 250 грам

Мон Платин Ша Путер за коса, 250 грам

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Збогатено со минерали на мртво море Helps помага на кожата да го достигне својот целосен зрачен потенцијал. Природен производ кој вклучува огромни количини на калиум, магнезиум, натриум, калциум и хлорид, кои се извор на здравје и убавина. Маска дизајнирана да ја омекне косата и да одржува влага. Збогатено со путер од шеа за да ги омекне и негува косата и скалпот. Исто така, содржи висока концентрација на минерали на мртво море.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата