• Со попуст
  • Неодамнешно
Мајт клиперс за коса за мажи, професионално метално куќиште за куќиште за коса Барбер безжичен електричен клипер за коса, полнење на литиум батерија

Мајт клиперс за коса за мажи, професионално метално куќиште за куќиште за коса Барбер безжичен електричен клипер за коса, полнење на литиум батерија

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Безбедни и остри сечила за ножици, клиперот за коса е опремен со прецизни прецизни прецизни сечила со висока јаглеродна челик, нема потреба да се грижите за 'рѓа или влечење на косата Овој електричен тример за коса има силна моќност, мазна и ниска бучава, долг животен век, мазно бричење без џем за коса и не се плаши од мекост, цврстина и дебелина. Клипер за коса има вграден полнење со висококвалитетна и побезбедна литиум-јонска батерија со голем капацитет за подолго време на бричење. Клипер за коса е опремен со интелигентен дисплеј, мониторинг во реално време, интелигентен мониторинг прикажува моќ во реално време, го потсетува работниот статус и преостанатата моќност на сите времиња и на наплата на време за резервна копија. Ергономска рачка на тримерот за коса, која е прикачена така што ќе се гарантира удобен и безбеден зафат. Екстремно издржлив и ви дава брзо, безбедно и прецизно сечење на косата. 100% без ризик, овој клипер за коса е погоден и за професионални салони за коса и за домашни корисници. Нашиот клипер за коса ќе донесе повеќе забава и возбуда во вашиот живот. Нашиот тример за коса ветува гаранција за живот и гаранција за враќање на парите. Ако не сте задоволни, ве молиме слободно контактирајте не. Безбедни и остри сечила за ножици, клиперот за коса е опремен со прецизни прецизни прецизни сечила со висока јаглеродна челик, нема потреба да се грижите за 'рѓа или влечење на косата. Овој електричен тример за коса има силна моќност, мазна и ниска бучава, долг животен век, мазно бричење без џем за коса и не се плаши од мекост, цврстина и дебелина. Клипер за коса има вграден полнење со висококвалитетна и побезбедна литиум-јонска батерија со голем капацитет за подолго време на бричење. Клипер за коса е опремен со интелигентен дисплеј, мониторинг во реално време, интелигентен мониторинг прикажува моќ во реално време, го потсетува работниот статус и преостанатата моќност на сите времиња и на наплата на време за резервна копија.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата