• Со попуст
  • Неодамнешно
Yfqhdd Професионална 5 големина четка за облекување на косата со висока температура, отпорна на керамичко железо, тркалење чешел за стилизирање на коса, четка за коса

Yfqhdd Професионална 5 големина четка за облекување на косата со висока температура, отпорна на керамичко железо, тркалење чешел

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Флексибилните заби на најлонски чешел можат да го масираат вашиот скалп умерено и цврсто да ја навивам косата и ефикасно да ја чешлате плетената коса Во исто време, може да чешла и преку коса и да ја подобри еластичноста на вашата коса. Рачката што не се лизга го прави незгодно да падне и да ве прави пријатно кога ќе ја држите. Може ефикасно да ја зачува и пренесе топлината и може да создаде прекрасен стил на коса соработка со посува коса. Керамичко железо барел и влакната помага во намалување на Фриз и додавање на сјај, создавајќи мазна, мека текстура од корени до крај. Флексибилните заби на најлонски чешел можат да го масираат вашиот скалп умерено и цврсто да ја навивам косата и ефикасно да ја чешлате плетената коса. Во исто време, може да чешла и преку коса и да ја подобри еластичноста на вашата коса. Рачката што не се лизга го прави незгодно да падне и да ве прави пријатно кога ќе ја држите. Може ефикасно да ја зачува и пренесе топлината и може да создаде прекрасен стил на коса соработка со посува коса. Керамичко железо барел и влакната помага во намалување на Фриз и додавање на сјај, создавајќи мазна, мека текстура од корени до крај. Флексибилните заби на најлонски чешел можат да го масираат вашиот скалп умерено и цврсто да ја навивам косата и ефикасно да ја чешлате плетената коса. Во исто време, може да се чешла и преку косата и да ја подобри еластичноста на вашата коса.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата