• Со попуст
  • Неодамнешно
Кондиционер за хидратација на елации 8 мл - со кокос, шеќерна трска, зелен чај, јаболко, лимон, зеленчук глицерин, шеа путер и витамин Е - Состојба на вашите кадрици и б

Кондиционер за хидратација на елации 8 мл - со кокос, шеќерна трска, зелен чај, јаболко, лимон, зеленчук глицерин, шеа путер и витамин

 
DEN 184.80

Количината на стоката
Това е достапна

Навлажнува длабоко во вратилото на косата Измазнува и усогласува слојот на кутикулите. Ги зајакнува слабите области и поправките на сплит. Нанесени со чисти хербални состојки кои го стимулираат скалпот и корените на косата. Помага во промовирање на здрав раст на косата од ниво на фоликуларно. Ја подобрува одговорноста и целокупното здравје на косата. Леснотијата на чешлање се зголеми за 60%. Денглинг го олесни 75%. СОВЕТУВАТЕ ВАШИТЕ кадрици и бранови со навлажнувачки емолиенти. Со кокос, шеќерна трска, зелен чај, јаболко, лимон, зеленчук глицерин, шеа путер и витамин Е. Веган и суровост бесплатно. Леснотијата на чешлање се зголеми за 60%. Денглинг го олесни 75%. СОВЕТУВАТЕ ВАШИТЕ кадрици и бранови со навлажнувачки емолиенти. Со кокос, шеќерна трска, зелен чај, јаболко, лимон, зеленчук глицерин, шеа путер и витамин Е. Веган и суровост бесплатно. За најсовремени информации, препорачуваме да ја посетите веб -страницата на производителот за најдобри детали за производот, вклучувајќи состојки, опасности, насоки и предупредувања. Измазнува и усогласува слојот на кутикулите, навлажнува длабоко во вратилото на косата.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата