• Со попуст
  • Неодамнешно
Стејфб Плетенка Лента За Глава 5 Насоки Синтетички Класичен Буци Еластични Плетенка Лента За Глава Жени Г Ѓа Боемски Трендовски Коса Плетенка

Стејфб Плетенка Лента За Глава 5 Насоки Синтетички Класичен Буци Еластични Плетенка Лента За Глава Жени Г Ѓа Боемски Трендовски Коса Плетенка

 
DEN 1132.80

Количината на стоката
Това е достапна

Софистициран Фустан : рачно ткаената лента за глава е стилска и елегантна, совршено се вклопува со вашата коса и ве прави ѕвезда на забавата Удобно и Прилагодливо : 15" долго со прилагодливи еластични и отстранливи куки, тоа е удобна големина за да одговара на секоја форма на главата. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : плетената лента за коса е изработена од висококвалитетни влакна отпорни на топлина (320°F). Мек на допир, низок сјај, без јазли, рачно изработен од професионални занаетчии. Донесете го за да ја направите вашата САМ фризура повеќе стилска. Забелешка За Разликата Во Бојата : имаме различни рачно ткаени ленти за коса во боја, кои можат да ги задоволат потребите на клиентите во која било боја, но не можеме да избегнеме грешки во бојата за време на процесот на снимање, ако не е во согласност со вашите очекувања, ве молиме контактирајте со услугата за клиенти, ќе го дадеме најдоброто решение. Стејфб : СТЕЈФБ има повеќе од 40 рачно ткаени ленти за коса во различни бои и големини и е посветена на создавање на најпрофесионални рачно ткаени ленти за коса за да им обезбеди на клиентите најдобро искуство за купување. КВАЛИТЕТ : Убаво Рачно изработени . ТЕЖИНА : 65гр УДОБНО ВКЛОПУВАЊЕ : Секоја Лента за Глава Е Прилагодлива за Најудобно Вклопување што Можете да Го Носите Во текот на Целиот ден.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата