• Со попуст
  • Неодамнешно
Ксансема Девојки Деца Тинејџери Коса Лакови Врски Кадрава Коркер Еластична Коса Вратоврска Лента Држач За Опашка Коса Бенд Додатоци За Коса

Ксансема Девојки Деца Тинејџери Коса Лакови Врски Кадрава Коркер Еластична Коса Вратоврска Лента Држач За Опашка Коса Бенд Додатоци

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : Изработен Од лента, удобен и убав за носење Оваа машна за коса ќе одговара за девојчиња, мали деца, деца,деца, Пакувањето Вклучува : 2 парчиња Врски за Коса. Оваа Коса Лакови одговара на секоја облека и, е исто така добар додаток за коса за деца пигтаил пони опашка. Погоден за девојки тресне, опашка, пунџа, половина нагоре и други стилови на коса, одличен подарок за жилри. Клиповите за коса за девојчиња се супер лесни за носење, Совршени за секојдневно носење, роденденска забава, специјални прилики. Косата Лакови Еластична Вратоврска За Коса со дизајн на лак е посебна, Оваа симпатична класична вратоврска за коса ќе додаде жив допир на секоја облека во секоја пригода. Погоден за девојки тресне, опашка, пунџа, половина нагоре и други стилови на коса, одличен подарок за жилри.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата