• Со попуст
  • Неодамнешно
Флацер Кадифе Клипови За Лак За Коса Црни Кристални Ресни Шноли За Коса Кристал Голем Додаток За Стилизирање На Коса Роденденска Матура За Жени

Флацер Кадифе Клипови За Лак За Коса Црни Кристални Ресни Шноли За Коса Кристал Голем Додаток За Стилизирање На Коса Роденденска

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Луксузните лакови за коса се направени од ткаенина и кристал, со дизајн и оригиналност што е извонредна и убава Големина на лакови со кристални влакна од мрежа е 5,9*5,5 инчи (15*14см), црна. Тоа е совршен подарок за вашето семејство, сестри, сакана личност, пријатели, соученик, колеги и некој на кој му треба. Им се допаѓа неговата едноставна, класична и толку импресивна. Прилики : за вашата матура, забава, црковни состаноци, забава за танцување, летен пикник,свадба или која било друга специјална соире, секојдневен живот итн. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме на време. Ќе ви дадам задоволителен одговор. Флацер е посветен на дизајнирање и создавање украси за невести и деверуши за да се подготви за прекрасна свадба. Нашиот бренд е бутик кој се фокусира на услугата женска облека и додатоци. Главните производи вклучуваат ѓердан, додатоци за свадбена коса, комплет за долна облека и така натаму. Сигурен сум дека Флацер нема да ве изневери. Кадифени штипки за лак за коса за жени, ќе додадат повеќе шарм за вашата облека и ќе ве направат елегантни.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата