• Со попуст
  • Неодамнешно
SWEETV Кристал Свадба Коса Чешел Клип За Невести Коса Додатоци, Невестински Коса Парчиња Свадба Коса Додатоци За Невести, Сребро

SWEETV Кристал Свадба Коса Чешел Клип За Невести Коса Додатоци, Невестински Коса Парчиња Свадба Коса Додатоци За Невести, Сребро

 
DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

❀Материјал : Нежен додаток за свадбена коса од кристал изработен од извонредни кристали, жица од мека легура,100% рачно изработена и добро изработена Големина на ушите : чешел За невестинска коса се мери приближно 4,33 *1,97 инчи, Рачно Изработените производи може да се прилагодат со саканиот изглед за прилагодување на обликот, ќе доведат до мала разлика во големината. ❀Карактеристики : овој нежен чешел за свадбена коса има романтичен дизајн, неговиот цветен дизајн го прави совршено надополнување на многу венчаници. ❀Прилики : Совршени додатоци за кристална невестинска коса погодни за невестински, деверуша, цветна девојка, свадби, ангажмани, заедници, забави, матурски и многу повеќе!. ❀Барај SWEETV Чешел за сурфање на целиот наш каталог оглас за дополнителни одлични колекции!.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата