• Со попуст
  • Неодамнешно
Кебулдола 1 Банда Нисконапонски Држач За Монтирање 5 Пакет, Единечен Држач За Монтирање На Банди ЗА HDMI, Етернет, Коаксијални Кабли, Телефонски И Жици За Звучници

Кебулдола 1 Банда Нисконапонски Држач За Монтирање 5 Пакет, Единечен Држач За Монтирање На Банди ЗА HDMI, Етернет, Коаксијални

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Нисконапонски Држач За Монтирање Единечна Банда-Убаво за нисконапонските кабли инсталација на ВАШИТЕ ТВ апликации, Систем За Домашно Кино и Канцелариски уреди, вклучувајќи HDMI кабли, Coax кабли, мрежни кабли, телефонски кабли, жици за звучници и така натаму Стандард 1 Тип Банда-Работа со 1-банда низок напон ѕидни плочи ОД страна на Сад Една банда димензии. Инсталација На рамна Инсталација Монтиран наспроти гипс картон, убав поглед за инсталирање. Постојат 2 Крила За Летање кои се прилагодливи за да одговараат на дебелината на гипс картон (од 1/4" до 1"). Лесно и Едноставно За Инсталирање – вклучена "Картичка За Шаблон за Сечење", направете ја работата за позиционирање и сечење лесно и едноставно. Пакет - 5 парчиња (Нисконапонски Мониторинг Загради + Шаблони картички); ве Молиме контактирајте не преку е-пошта доколку е потребна помош. Кебулдола Нисконапонски Држачи За Монтирање 1 Банда, Добар Кабелски Фитинзи За Инсталација На Нисконапонски Кабли. Наменета Употреба : Држач За Монтирање На Ѕидни Плочи дизајниран за инсталирање на сите нисконапонски кабли 2) Оставете ги каблите да минуваат низ држачот за монтирање на нисконапонски единечни банди; 3) Заклучете ја и затегнете ја заградата за монтирање на банди 1 на гипс картон.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата